REKLAM

+ Liste Yazılar.com sitesine neden reklam vermeliyim?

 Çeşitli konu yelpazesi ve birbirinden farklı ziyaretçi kitlesi ile reklam verenlerin amaçlarına ulaşmalarını sağlar. Verdiğiniz reklamın başarıya ulaşması için en doğru adreslerden birindesiniz. Güncel yazıları sayesinde devamlı yükselen grafiği tercih edilmesindeki en önemli etkendir.

+ Liste Yazılar.com sitesi hangi reklam türlerini kabul ediyor?

 Bu sitede reklam verebilmeniz için hazırladığınız tanıtım yazısı ile veya ilgili olduğunuz yazımıza linkinizi vererek başvurabilirsiniz. Diğer reklam modelimizde reklam vermek istediğiniz sayfanın linkini bağlantı listemizde paylaşmaktır.

+ Liste Yazılar.com sitesindeki reklamlar için ne kadar para ödemek gerekiyor?

Tanıtım Yazısı: Bu reklam için öncelikle özgün tanıtım yazınızı hazırlamanız gerekiyor. Hazırladığınız yazıda en az 1 adet görsel ve 2 adet link çıkışına izin veriyoruz. Anlam bütünlüğü olmayan ve anahtar kelime odaklı tanıtımlar kabul edilmez. Süresiz reklam çalışması olduğu için fiyatı 60 tl'dir.

Tanıtım yazılarında en az 1 adet en fazla 2 adet görsel kullanılabilir. 2 adet istediğiniz yere link çıkışı verebilirsiniz. Tanıtım yazısının boyutu en az 300 kelime yani normal boyutta 3 paragraf olmak zorundadır. Anahtar kelimeyle boğulmuş anlamsız yazılar kabul edilmemektedir.

Yazı İçi Link: Bizim daha önce paylaştığımız herhangi bir yazıya kendi linkinizi eklemeniz yöntemidir. Beğendiğiniz ve üst sıraları hedeflediğiniz bir yazımıza kendinize referans gösterebilirsiniz. Yazı yayında kaldığı sürece link vermek isterseniz 100 tl ancak aylık olarak link paylaşmak istiyorsanız her ay için 20 tl fiyatı vardır.

Link Paylaşma: Sitemizde sizin için oluşturduğumuz sponsor alanına sayfanızın linkini ekleme yöntemidir. Burada reklam anlaşmaları aylık olarak hesaplanır. Her ay için link paylaşmanın fiyatı 30 tl'dir.

 Liste Yazılar.com sitesinde yaptığınız tanıtım yazıları Facebook, Twitter ve Google+ hesaplarında paylaşılır. Böylece daha çok kişiye ulaşarak reklamınızdan maksimum verim almanız sağlanır.
Bilgi için:  listeyazilar[at]gmail.com
Blogger tarafından desteklenmektedir.