HAKKIMIZDA

İnternet'in Bilgi Sitesi | Liste Yazılar.com

Yazarı ve Yöneticisi: Doğuş Hakan Yılmaz
Kategoriler: Blog, Seo, Genel Kültür, Sağlık, Teknoloji, İnternet, Teknoloji, Nasıl Yapılır, İlginç Bilgiler, Bilim, Otomobil, Sosyal Medya
Site Adresi: https://www.listeyazilar.com

 Liste Yazılar.com sitesi ilk deneme yazısını 24 Aralık 2017 yılında paylaşarak yayın hayatına başladı. Gerekli hazırlıklar ve altyapı nedeniyle 3 aylık aranın ardından 24 Mart 2018 tarihinde yeni yazılarıyla güncel bilgiler sunmaya başlamıştır. Birbirinden farklı konuları en ince ayrıntısıyla ve doğru bilgilerle sunmayı amaçlayan bir sitedir.

 Kurucusu ve tek yazarı Doğuş Hakan Yılmaz'dır. İlerleyen dönemlerde yeni gelişmelere göre konusunda bilgili kişilerden oluşan ekip arkadaşları dahil edilebilir. Sitenin amacı bağlı bulunduğu kategoriler içinde en iyi paylaşımları yapmaktır. Genel olarak listeler halinde içerikler hazırlansa da açıklama niteliğinde paragraflarda paylaşılabiliyor. 

 Ziyaretçilerin bilgi kütüphanesi gibi geniş yelpaze de aradıklarını bulacakları bir site oluşturmaya çalıştım. Hedefimizi 2018 yılı içinde 200 yazı ve aylık 80.000 ziyaretçi olarak değerlendirdim. Başarının anahtarı olarak gördüğüm azim ve kararlılık ilkesi ile doğru yolda ilerleyeceğimizi düşünüyorum. 

1 yorum:

  1. Hayirli olsun ben yeni farkettim nedense. Basarilar dilerim 😊

    YanıtlaSil
Blogger tarafından desteklenmektedir.