DOĞUŞ HAKAN YILMAZ


Merhaba, ben Doğuş Hakan Yılmaz..

 Muğla Üniversitesi Pazarlama ve Satış bölümü ile Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim. 2007 yılında açtığım ilk blog sayfası ile yazmaya başladım. O zamanlar daha çok blogla tanışma ve merak içindi. Daha sonra açıp kapattığım iki blog sayfam daha oldu.

 Doğuş Hakan Yılmaz blog sayfamda daha çok SEO bilgileri ve Blog ipuçları hakkında bilgiler paylaşmakla beraber farklı bir kaç konuya da değindiğim oluyor. Yazdığım yazılar genel olarak tavsiye usulü olduğu için etkili sonuç ancak birebir uygulama ile olur. Öğrendiğim her şeyi blog sayfamdan tanıtmak ve karşılığında tepkiler almak hoşuma gidiyor.

 Blog yazmaya başladığımdan beri daha çok şey öğrendim. Yeni kelimeler ve birbirinden farklı ilgi alanlarına sahip oldum. Bir gün başarılı biri olacaksam blog sayfamın bunda katkısının çok olacağını düşünüyorum. Belli bir çizgide ve kaliteyi ilke edinmiş bir yazar olarak faydalı olmayacağını düşündüğüm yazıları yayımlamıyorum. İstediğim geçici trafik almak değil hafızalarda kalıcı olabilmek bu nedenle değerli zamanınızdan birkaç saniyeyi alarak blog sayfamı ziyaret etmenizi önerebilirim.


  İnternetin Bilgi Sitesi – Liste Yazılar sitesinde yönetici ve yazar olarak bulunuyorum. Bu sitede amacım internet dünyasına en doğru bilgileri ulaştırmak olacak. Her makale için derinlemesine araştırmalar yapılır ve farklı görüşlerden faydalanılır. Başarılı bir site için bir yazar kadrosu oluşturmak gerektiğine inanıyorum. Takım arkadaşı olarak gördüğüm yazarlarımızla daha iyi yerlere geleceğimize eminim. Siz değerli okuyucular için çalışıyor ve zaman harcıyoruz. Sitemizle alakalı görüşlerinizi bize aktarmak için listeyazilar@gmail.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Fikirleriniz bizim için değerli.

Blogger tarafından desteklenmektedir.